5. Werkgemeenschap Arnhem W.A.K.

Werkgemeenschap Arnhem W.A.K.

Opgericht in 1946 - opgeheven in 1976

Werkgemeenschap Arnhemse Kunstenaars

Na de Tweede Wereldoorlog richtten een kleine groep Arnhemse burgers het Werkgemeenschap Arnhemse Kunstenaars op, oftewel W.A.K. Via deze organisatie wilden ze het culturele klimaat in Arnhem stimuleren en bevorderen. Vanuit de WAK ontstaan diverse culturele clubs en stichtingen, zoals de Vereniging voor de Beeldende Kunst en de Sonsbeek openluchttentoonstellingen.

Harmen Meurs - Studie van geiten kopen? Bied vanaf 30!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Studie van geiten
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 120!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Stadsgezicht
TechniekPotlood
Afmetingen22 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Thijs Mauve - Tuin impressie kopen? Bied vanaf 120!
Thijs Mauve (1915-1996) Nederlands Tuin impressie
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 120
Marius Kolvoort - naaktportret kopen? Bied vanaf 70!
Marius Kolvoort (1907-1998) Nederlands naaktportret
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
€ 70
Marius Kolvoort - stilleven van pop met schedel kopen? Bied vanaf 150!
Marius Kolvoort (1907-1998) Nederlands stilleven van pop met schedel
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Harmen Meurs - In gebed -houtsnede- kopen? Bied vanaf 65!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands In gebed -houtsnede-
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 65