Thijs Mauve (1915-1996)
Fraai gedetailleerde Houtgravure "Boslandschap met stroom"
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 34 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 35