Nicolaes Berchem (1621-1683) De oude en de jonge herder
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 29 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 50