Adriaen van Ostade (1610-1685)
De roker, die zijn pijp aansteekt
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 6.6 x 5.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |