5. Düsseldorfer Malerschule

Düsseldorfer Malerschule

Opgericht in 1819 - opgeheven in 1918

Düsseldorfer Malerschule

De Düsseldorfer Malerschule bestond uit een groep mannen die tussen 1819 en 1918 aan de Königlich-Preußischen Kunstakademie in Düsseldorf gestudeerd of gewerkt hebben, of in de omgeving van de Kunstakadmie gewerkt hebben. Het aantal leden dat in deze periode hebben gewerkt, zijn er ongeveer 4000. De thema's binnen deze groep waren de genre's uit het classicisme, en omvangen mythologie, het christendom, historische thema's en landschappen. Het kleurgebruik in de werken van de Düsseldorfer Malerschule is zacht en effen. De groep was onderdeel van de Duitse romantische traditie.

August Weber - ( Johann Baptist Wilhelm August Weber) kopen? Bied vanaf 130!
August Weber (1817-1873) Duits (Johann Baptist Wilhelm August Weber)
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen