Marc Mendelson (1915-2013)
Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |