5. Jeune Peinture

Jeune Peinture

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1948

La Jeune Peinture Belge

La Jeune Peinture Belge is een groep van jonge Belgische schilders, het betekent ook De Jonge Belgische Schilderkunst. De stijl van de leden varieert van postexpressionisme tot geometrische abstractie. De groep verenigde op basis van het feit dat ze jong waren in de periode na de Tweede Wereldoorlog en dus niet vanwege stijlkenmerken. De grondgedachte die de groep hanteert is het democratische beginsel dat iedereen de kans moet krijgen om er een eigen mening op na te houden.

Marc Mendelson - Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 125!
Marc Mendelson (1915-2013) Belgisch Engels Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Roger Somville - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 75!
Roger Somville (1923-2014) Belgisch Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 2 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.225
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian kopen? Bied vanaf 110!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Paysage nocturne kopen? Bied vanaf 825!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Paysage nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 795!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Dessins d' Alechinsky kopen? Bied vanaf 32!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Dessins d' Alechinsky
Techniek Softcover
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
€ 32
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Regardeur Regarde kopen? Bied vanaf 800!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Regardeur Regarde
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Vrouwenprofiel kopen? Bied vanaf 650!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Vrouwenprofiel
Techniek Overig
Afmetingen 29.8 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Roger Somville - No title kopen? Bied vanaf 100!
Roger Somville (1923-2014) Belgisch No title
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen