5. Fluxus

Fluxus

Opgericht in 1961

Fluxus

Fluxus kan tot verschillende manieren tot uiting komen, maar het basisidee is dat het leven zelf als kunst kan worden ervaren. De Fluxus-activiteiten worden gekenmerkt door een combinatie van acties in een geritualiseerde context. De Fluxus kunstenaars streefden naar een nauwere integratie van kunst en leven. De werken van Fluxus bevatten vaak een sociaal-politieke kritiek, maar wilden niks kapot maken. Het beste kan het doel van FLuxus worden omschreven als 'ontregeling', en het vermakelijke dat daarbij komt kijken. De kunst wordt gezocht in het alledaagse leven. Fluxus ontwikkelde zich al snel tot een steeds groter wordende gemeenschap van kunstenaars, en bestaat vandaag de dag nog steeds.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Joseph Beuys - Holzpostkarte kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys - Holzpostkarte3D Multiples & Objecten
Geplaatst doorbewe
Jaartal1974
TechniekHout
Afmetingen10.3 cm x 14.3 cm x 3.3 cm (h x b x d)

Wim T. Schippers - abstract kopen? Bied vanaf 800!
Wim T. Schippers - abstractSchilderij
Geplaatst doorYoranSpelde
Jaartal1982
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Benjamin Vautier - JE CHERCHE LA VERITE kopen? Bied vanaf 50!
Benjamin Vautier - JE CHERCHE LA VERITEKunstboeken
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal2001
TechniekSoftcover
Afmetingen27 cm x 24 cm (h x b)
Ken Friedman - “Rotations in black&white”, gesigneerd, genummerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 290!
Ken Friedman - “Rotations in black&white”, gesigneerd, genummerd & ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorartleas
Jaartal1990
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Freddy Flores Knistoff - No title. Zeer goede conditie kopen? Bied vanaf 500!
Freddy Flores Knistoff - No title. Zeer goede conditieSchilderij
Geplaatst doorHkzw67
Jaartal2007
TechniekAcryl
Afmetingen0.03 cm x 0.03 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger van Elk - THREE PETS kopen? Bied vanaf 210!
Ger van Elk - THREE PETSGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger van Elk - Ingelijste zeefdruk: Western style masters - 1991 (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 875!
Ger van Elk - Ingelijste zeefdruk: Western style masters - 1991 (ingelijst, groot!)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1991
Afmetingen120 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boekenKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1987
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)