5. Fluxus

Fluxus

Opgericht in 1961

Fluxus

Fluxus kan tot verschillende manieren tot uiting komen, maar het basisidee is dat het leven zelf als kunst kan worden ervaren. De Fluxus-activiteiten worden gekenmerkt door een combinatie van acties in een geritualiseerde context. De Fluxus kunstenaars streefden naar een nauwere integratie van kunst en leven. De werken van Fluxus bevatten vaak een sociaal-politieke kritiek, maar wilden niks kapot maken. Het beste kan het doel van FLuxus worden omschreven als 'ontregeling', en het vermakelijke dat daarbij komt kijken. De kunst wordt gezocht in het alledaagse leven. Fluxus ontwikkelde zich al snel tot een steeds groter wordende gemeenschap van kunstenaars, en bestaat vandaag de dag nog steeds.

Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 75
Robin Page - The Handshake kopen? Bied vanaf 400!
Robin Page (1932-2015) Engels Canadees De handdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Freddy Flores Knistoff - No Title - 2006 kopen? Bied vanaf 120!
Freddy Flores Knistoff (1948) Chileens No Title - 2006
TechniekTempera
Afmetingen52 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Freddy Flores Knistoff - No Title 2006 kopen? Bied vanaf 120!
Freddy Flores Knistoff (1948) Chileens No Title 2006
TechniekAcryl
Afmetingen52 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Joseph Beuys - Lotta Postica 1975 - Studio Brescia kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Lotta Postica 1975 - Studio Brescia
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
€ 75
Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken
TechniekOffset
Afmetingen35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972 kopen? Bied vanaf 240!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 1 Wärme” uit 1972
TechniekOffset
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 240
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book
TechniekOffset
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 189
Wolf Vostell - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Wolf Vostell (1932-1998) Duits Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50