5. Fluxus

Fluxus

Opgericht in 1961

Fluxus

Fluxus kan tot verschillende manieren tot uiting komen, maar het basisidee is dat het leven zelf als kunst kan worden ervaren. De Fluxus-activiteiten worden gekenmerkt door een combinatie van acties in een geritualiseerde context. De Fluxus kunstenaars streefden naar een nauwere integratie van kunst en leven. De werken van Fluxus bevatten vaak een sociaal-politieke kritiek, maar wilden niks kapot maken. Het beste kan het doel van FLuxus worden omschreven als 'ontregeling', en het vermakelijke dat daarbij komt kijken. De kunst wordt gezocht in het alledaagse leven. Fluxus ontwikkelde zich al snel tot een steeds groter wordende gemeenschap van kunstenaars, en bestaat vandaag de dag nog steeds.

Joseph Beuys - Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Overzicht werken 1945-1985, hardcover in duitse taal
TechniekHardcover
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 50
Robin Page - The Handshake kopen? Bied vanaf 400!
Robin Page (1932-2015) Engels Canadees De handdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book
TechniekOffset
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 189
Wolf Vostell - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Wolf Vostell (1932-1998) Duits Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50
Ken Friedman - Circels kopen? Bied vanaf 115!
Ken Friedman (1949) Amerikaans Circels
TechniekLitho
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 115
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 2 Mensch" + Boek kopen? Bied vanaf 239!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 2 Mensch" + Boek
TechniekOffset
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel kopen? Bied vanaf 1000!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Afmetingen28 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000