5. Kunst en Cultuur NH

Kunst en Cultuur NH

Kunst en Cultuur Noord-Holland

Gefuseerd tot de Cultuurcompagnie Noord-Holland samen met Cultureel Erfgoed Noord-Holland in 2012. Cultuurcompagnie Noord-Holland is een onafhankelijke stichting die adviseert over erfgoed, en geeft informatie en advies over wetten en regels rond archeologie en momumenten en die innovatieve en resultaatgerichte erfgoedprojecten ontwikkelt.

Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Fons Brasser (1944) Nederlands Foto op aluminium: Braun - 2001
Techniek C-Print
Afmetingen 39 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 10!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Gerard Schaperkotter - "Landschap met stad en brug" - Olieverf op karton kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Schaperkotter (1914-2006) Nederlands "Landschap met stad en brug" - Olieverf op karton
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jan-Kees Vergouw - acryl op paneel - Feniks uit 1983 - 23449 kopen? Bied vanaf 10!
Jan-Kees Vergouw (1948) Nederlands acryl op paneel - Feniks uit 1983 - 23449
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 10
Fons Brasser - Tweeluik kopen? Bied vanaf 50!
Fons Brasser (1944) Nederlands Tweeluik
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frans Verpoorten - Fiets. kopen? Bied vanaf 39!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Fiets.
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Rob Mohlmann - serie kunstboek museum Mohlmann Noordelijke Realisten kopen? Bied vanaf 120!
Rob Mohlmann (1956) Nederlands serie kunstboek museum Mohlmann Noordelijke Realisten
Techniek Serie/Box
Afmetingen 24.5 x 17 cm (h x b)
€ 120
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies" kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Wensveen (1935) Nederlands "Het enige juiste advies"
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Jan van der Veer - Rozen kopen? Bied vanaf 75!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Rozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75