5. Les Indépendants

Les Indépendants

Cercle d'art Les Indépendants

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapierGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGoedgevonden

Eindtijd 28-10-2022 om 19:37

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Gerard van Eck - Abstracte compositie - Salon des indépendants, Parijs 57 kopen? Bied vanaf 88!
Gerard van Eck - Abstracte compositie - Salon des indépendants, Parijs 57Schilderij

Geplaatst doorBarbizonArt

Eindtijd 13-11-2022 om 22:15

Jaartal1957
Afmetingen60 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst