5. Nieuwe Kunst

Nieuwe Kunst

Nieuwe Kunst

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 50!
Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk

Glas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Eindtijd15-08-2022 om 19:47

Jaartal1995
Afmetingen2 cm x 19.2 cm x 19.2 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker