5. AIGA Design

AIGA Design

Opgericht in 1914

AIGA, the Professional Association for Design

Oorspronkelijk werd de AIGA opgericht als American Institute of Graphic Arts, maar tegenwoordig staat ze bekend als AIGA, the professional association for design. AIGA is een professionele organisatie voor design. De leden van AIGA zijn actief in een breed scala van design.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!
Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd 04-08-2022 om 19:27

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst