5. AIGA Design

AIGA Design

Opgericht in 1914

AIGA, the Professional Association for Design

Oorspronkelijk werd de AIGA opgericht als American Institute of Graphic Arts, maar tegenwoordig staat ze bekend als AIGA, the professional association for design. AIGA is een professionele organisatie voor design. De leden van AIGA zijn actief in een breed scala van design.

Jan van Keulen - Schildersprenten 1947 - 2 litho's kopen? Bied vanaf 65!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Schildersprenten 1947 - 2 litho's
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65