Scheurich Keramik (1928) Scheurich kan Krug ontwerp Jopeko - modelnummer 246/15
Bied mee
Afmetingen | 16 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 425 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Huidig bod
€ 20
1 bieding