Scheurich Keramik (1928)
imposante vloervaas met oor
| Afmetingen | 40 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

| Afmetingen | 40 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 14 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 28 cm (h x b) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 15 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10540 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 20 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 37 x 22.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2600 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 28 x 13.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 825 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |