5. Cercle des XV

Cercle des XV

Opgericht in 1918 - opgeheven in 1922

Cercle des XV

Cercle des XV was een Brusselse kunstenaarsvereniging die actief was tijdens het interbellum. Het doel van de vereniging was het organiseren van exposities met werk van hun leden. Daarnaast wilden ze ook lezingen en concerten organiseren.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Jos Verdegem - Tete De Femme kopen? Bied vanaf 150!
Jos Verdegem - Tete De FemmeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDanslepoque
Jaartal1941
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos Verdegem - Claire et les marionettes kopen? Bied vanaf 50!
Jos Verdegem - Claire et les marionettesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorDanslepoque
Jaartal1943
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos Verdegem - ETS "FILLES" kopen? Bied vanaf 60!
Jos Verdegem - ETS "FILLES"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooretsje
Jaartal1940
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst