5. HDLU

HDLU

Opgericht in 1868

De HDLU (Hrvatsko društvo likovnih umjetnika) is de Kroatische Vereniging van Beeldende Kunstenaars, opgericht in 1868 in Zagreb. De vereniging verenigt professionele kunstenaars op het gebied van schilderkunst, beeldhouwkunst, grafiek en nieuwe media. De HDLU organiseert tentoonstellingen, competities en culturele projecten in onder meer het Meštrović Paviljoen in Zagreb.

Mladen Veza - OLIJFBOOM kopen? Bied vanaf 39!
Mladen Veza (1916-2010) Kroatisch OLIJFBOOM
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen