5. Venstergroep

Venstergroep

De Venstergroep

De Venstergroep was een groep jonge grafici in Rotterdam die begin jaren vijftig opvielen vanwege hun kleurenlithos. Tot dan toe hadden de grafici zich voornamelijk beperkt tot zwart/wit kleurgebruik. Wat nog meer opvallend is aan de Venstergroep, is dat zij eigenhandig ‘aan de steen werkte’ voor het drukken van hun litho’s. Dat is dan ook terug te zien in het eindresultaat.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Guus de Ruiter - Aquarel, Bomen kopen? Bied vanaf 1!
Guus de Ruiter - Aquarel, Bomen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd 08-10-2022 om 19:10

Jaartal1976
TechniekAquarel
Afmetingen55.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst