5. Limburgse School

Limburgse School

Opgericht in 1918 - opgeheven in 1940

Limburgse School

De Limburgse School bestond uit een groep beeldend kunstenaars die in Nederland in de eerste helft van de 20ste eeuw actief waren. Ze maakten schilderijen en glasschilderingen in voornamlijk Rooms-Katholieke kerken. Ze schilderden in een licht romantisch expressionistische stijl. De kunstenaar wilde niet zo zeer de werkelijkheid laten zien, maar vooral innerlijke gevoelens, ideeën en spanningen uitten. Tussen 1918 en 1940 beleefde de Limburgse School haar hoogtijdagen.

Charles Eyck - Ingelijste gemengde techniek: Wit huis met moestuin en koeien kopen? Bied vanaf 599!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: Wit huis met moestuin en koeien
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen