5. Limburgse School

Limburgse School

Opgericht in 1918 - opgeheven in 1940

Limburgse School

De Limburgse School bestond uit een groep beeldend kunstenaars die in Nederland in de eerste helft van de 20ste eeuw actief waren. Ze maakten schilderijen en glasschilderingen in voornamlijk Rooms-Katholieke kerken. Ze schilderden in een licht romantisch expressionistische stijl. De kunstenaar wilde niet zo zeer de werkelijkheid laten zien, maar vooral innerlijke gevoelens, ideeën en spanningen uitten. Tussen 1918 en 1940 beleefde de Limburgse School haar hoogtijdagen.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Joep Nicolas - Glas in lood ramen kopen? Bied vanaf 1000!
Joep Nicolas - Glas in lood ramen

Beeld / Object

Geplaatst doormarie_c

Afmetingen160 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt

Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!
Hubert Levigne - Stervende man

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMRietveld

Jaartal1951
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Eyck - Kerkgebouw kopen? Bied vanaf 600!
Charles Eyck - Kerkgebouw

Geplaatst doorSil_D_13

Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst