5. Limburgse School

Limburgse School

Opgericht in 1918 - opgeheven in 1940

Limburgse School

De Limburgse School bestond uit een groep beeldend kunstenaars die in Nederland in de eerste helft van de 20ste eeuw actief waren. Ze maakten schilderijen en glasschilderingen in voornamlijk Rooms-Katholieke kerken. Ze schilderden in een licht romantisch expressionistische stijl. De kunstenaar wilde niet zo zeer de werkelijkheid laten zien, maar vooral innerlijke gevoelens, ideeën en spanningen uitten. Tussen 1918 en 1940 beleefde de Limburgse School haar hoogtijdagen.

Joep Nicolas - Sint Maarten kopen? Bied vanaf 300!
Joep Nicolas (1897-1972) Nederlands Sint Maarten
Afmetingen43 x 43 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Charles Vos - Stella Duce, Reliëf in keramiek kopen? Bied vanaf 275!
Charles Vos (1888-1954) Nederlands Stella Duce, Reliëf in keramiek
TechniekKeramiek
Afmetingen53 x 32 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht2020 g
€ 275
Charles Eyck - Vase mit Blumen und Pflanzen kopen? Bied vanaf 1000!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Vaas met bloemen en planten
Afmetingen60 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jean Adams - Ficus plant kopen? Bied vanaf 75!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Ficus plant
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Jean Adams - Abstracte boom kopen? Bied vanaf 250!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Abstracte boom
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jean Adams - Napoleon in berg kopen? Bied vanaf 200!
Jean Adams (1899-1970) Nederlands Duits Napoleon in berg
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200