Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023)
Mijnenvegers - Gemengde techniek
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 17 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 55