5. Zeeuwse Kunstkring

Zeeuwse Kunstkring

Opgericht in 1958

Zeeuwse Kunstkring

De Zeeuwse Kunstkring (ZKK) vertegenwoordigt een groep kunstenaars van uiteenlopende disciplines, namelijk tekenen, schilderen, beeldhouwen, keramische- en grafische vormgeving, textiel en fotografie in Zeeland. Het verbindende van deze kunstenaars binnen de Zeeuwse Kunstkring is dat ze allemaal hetzelfde belang hebben, namelijk hun werk promoten en presenteren binnen en buiten Zeeland. Daarnaast heeft de vereniging ook als doel de belangen van de leden te behartigen.

Wim Vaarzon Morel (jr.) - Boslandschap met vijver - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Boslandschap met vijver - Gesigneerd
Afmetingen 57.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Ernest Joachim - Herfst kopen? Bied vanaf 20!
Ernest Joachim (1949) Nederlands Herfst
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 350!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Gerard Menken - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Gerard Menken (1919-2004) Nederlands zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen