5. Zeeuwse Kunstkring

Zeeuwse Kunstkring

Opgericht in 1958

Zeeuwse Kunstkring

De Zeeuwse Kunstkring (ZKK) vertegenwoordigt een groep kunstenaars van uiteenlopende disciplines, namelijk tekenen, schilderen, beeldhouwen, keramische- en grafische vormgeving, textiel en fotografie in Zeeland. Het verbindende van deze kunstenaars binnen de Zeeuwse Kunstkring is dat ze allemaal hetzelfde belang hebben, namelijk hun werk promoten en presenteren binnen en buiten Zeeland. Daarnaast heeft de vereniging ook als doel de belangen van de leden te behartigen.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Sjaak de Wit - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Sjaak de Wit - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernest Joachim - Herfst kopen? Bied vanaf 20!
Ernest Joachim - HerfstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 40!
Sjaak de Wit - RandstadGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst