5. Zeeuwse Kunstkring

Zeeuwse Kunstkring

Opgericht in 1958

Zeeuwse Kunstkring

De Zeeuwse Kunstkring (ZKK) vertegenwoordigt een groep kunstenaars van uiteenlopende disciplines, namelijk tekenen, schilderen, beeldhouwen, keramische- en grafische vormgeving, textiel en fotografie in Zeeland. Het verbindende van deze kunstenaars binnen de Zeeuwse Kunstkring is dat ze allemaal hetzelfde belang hebben, namelijk hun werk promoten en presenteren binnen en buiten Zeeland. Daarnaast heeft de vereniging ook als doel de belangen van de leden te behartigen.

Wim Vaarzon Morel (jr.) - Mijnenvegers - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 55!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Mijnenvegers - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Aquarel met paardrijders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Aquarel met paardrijders - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 2 boekwerken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 35
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 150!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 150
Gerard Menken - Stilleven met speelgoed kopen? Bied vanaf 495!
Gerard Menken (1919-2004) Nederlands Stilleven met speelgoed
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495