5. Drents Genootschap

Drents Genootschap

Opgericht in 1954

Drents Schildergenootschap

Het Drents Schildergenootschap is opgericht door een aantal kunstenaars die zich hadden afgesplitst van kunstkring de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap had als doel het houden van tentoonstellingen in en buiten Drenthe. Het lidmaatschap had strengere regels dan bij de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap kent tegenwoordig ook meer kunstenaars dan alleen schilders, maar ook grafici, keramisten, grafisch ontwerpers en objectenmakers.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers - Deltawerken - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Wim Zwiers - Litho: Amsterdamse Grafische School - 1963 kopen? Bied vanaf 49!
Wim Zwiers - Litho: Amsterdamse Grafische School - 1963

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei kopen? Bied vanaf 1000!
Erasmus van Dulmen Krumpelman - Kinderen op de hei

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAnlot

TechniekAquarel
Afmetingen72 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst