5. Drents Genootschap

Drents Genootschap

Opgericht in 1954

Drents Schildergenootschap

Het Drents Schildergenootschap is opgericht door een aantal kunstenaars die zich hadden afgesplitst van kunstkring de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap had als doel het houden van tentoonstellingen in en buiten Drenthe. Het lidmaatschap had strengere regels dan bij de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap kent tegenwoordig ook meer kunstenaars dan alleen schilders, maar ook grafici, keramisten, grafisch ontwerpers en objectenmakers.

Bart Pots - Boerderij kopen? Bied vanaf 100!
Bart Pots (1925) Nederlands Boerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman - 1897-1987 kopen? Bied vanaf 2000!
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) Nederlands 1897-1987
Afmetingen 70 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Wim Zwiers - 1957 litho "Wederopbouw" + Litho expositie grafiek 1952 - kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 29!
Wim Zwiers (1922) Nederlands 1957 litho "Wederopbouw" + Litho expositie grafiek 1952 - kleine oplage (10)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 29
Direct kopen
Wim Zwiers - Monochrome lithografie liggend vrouwelijk naakt - zeer kleine oplage - 1957 kopen? Bied vanaf 31!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Monochrome lithografie liggend vrouwelijk naakt - zeer kleine oplage - 1957
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen