5. Drents Genootschap

Drents Genootschap

Opgericht in 1954

Drents Schildergenootschap

Het Drents Schildergenootschap is opgericht door een aantal kunstenaars die zich hadden afgesplitst van kunstkring de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap had als doel het houden van tentoonstellingen in en buiten Drenthe. Het lidmaatschap had strengere regels dan bij de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap kent tegenwoordig ook meer kunstenaars dan alleen schilders, maar ook grafici, keramisten, grafisch ontwerpers en objectenmakers.

Wim Zwiers - Pan en Syrinx - Kopergravure kopen? Bied vanaf 70!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Pan en Syrinx - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Wim Zwiers - Vezelay St Pere, Lithografie kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Vezelay St Pere, Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Wim Zwiers - Wim Zwiers kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Wim Zwiers
Techniek Overig
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!
Wim Zwiers (1922) Nederlands "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25