5. Drents Genootschap

Drents Genootschap

Opgericht in 1954

Drents Schildergenootschap

Het Drents Schildergenootschap is opgericht door een aantal kunstenaars die zich hadden afgesplitst van kunstkring de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap had als doel het houden van tentoonstellingen in en buiten Drenthe. Het lidmaatschap had strengere regels dan bij de Drentse Schilders. Het Drents Schildergenootschap kent tegenwoordig ook meer kunstenaars dan alleen schilders, maar ook grafici, keramisten, grafisch ontwerpers en objectenmakers.

Ben van Voorn - Stroomdal Drentsche Aa kopen? Bied vanaf 20!
Ben van Voorn (1927-2004) Nederlands Stroomdal Drentsche Aa
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon Willem Andries-kopergravure 1947 - gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon Willem Andries-kopergravure 1947 - gratis verzending
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dick van 't Wout - handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1978 kopen? Bied vanaf 50!
Dick van 't Wout (1934) Nederlands handgesigneerde ets | 'Zonder titel' | 1978
TechniekEts
Afmetingen62 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wim Zwiers - "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ kopen? Bied vanaf 25!
Wim Zwiers (1922) Nederlands "ets no 32 landschap a/d Rotte" 023-WZ
TechniekEts
Afmetingen17 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25