Ben van Voorn (1927-2004) Stroomdal Drentsche Aa
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 20