5. Limburgse Kunstkring

Limburgse Kunstkring

Opgericht in 1910

Limburgse Kunstkring

De Limburgse Kunstkring is opgericht in Maastricht en is nog steeds actief. De meeste leden van de Limburgse Kunstkring bezitten over het algemeen over een professionele opleiding in de beeldende kunst. Kenmerkend voor het werk van de leden is het creëren van eigentijdse kunst met een persoonlijk karakter. In tegenstelling tot hun oprichters, neigen de huidige leden in het algemeen naar een meer abstracte weergave van de werkelijkheid. De Limburgse Kunstkring heeft enkele doelstellingen. Ten eerste willen ze het kunstklimaat bevorderen in de regio. Daarnaast onderhouden ze een professioneel samenwerkingsverband, waarbinnen de leden onderling kunnen samenwerken en ideeën en ervaringen kunnen uitwisselen. Tenslotte biedt de Limburgse Kunstkring een platform voor de aangesloten kunstenaars.

Han Jelinger - Estaminet kopen? Bied vanaf 300!
Han Jelinger (1895-1961) Nederlands Estaminet
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300