5. Limburgse Kunstkring

Limburgse Kunstkring

Opgericht in 1910

Limburgse Kunstkring

De Limburgse Kunstkring is opgericht in Maastricht en is nog steeds actief. De meeste leden van de Limburgse Kunstkring bezitten over het algemeen over een professionele opleiding in de beeldende kunst. Kenmerkend voor het werk van de leden is het creëren van eigentijdse kunst met een persoonlijk karakter. In tegenstelling tot hun oprichters, neigen de huidige leden in het algemeen naar een meer abstracte weergave van de werkelijkheid. De Limburgse Kunstkring heeft enkele doelstellingen. Ten eerste willen ze het kunstklimaat bevorderen in de regio. Daarnaast onderhouden ze een professioneel samenwerkingsverband, waarbinnen de leden onderling kunnen samenwerken en ideeën en ervaringen kunnen uitwisselen. Tenslotte biedt de Limburgse Kunstkring een platform voor de aangesloten kunstenaars.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Hubert Levigne - Wilhelmus kopen? Bied vanaf 50!
Hubert Levigne - Wilhelmus

Geplaatst dooretsje

Jaartal1948
TechniekGravure
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Jelinger - Stadhuis Maastricht kopen? Bied vanaf 75!
Han Jelinger - Stadhuis Maastricht

Geplaatst doorbarttop

TechniekGravure
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert Levigne - Stervende man kopen? Bied vanaf 25!
Hubert Levigne - Stervende man

Geplaatst doorMRietveld

Jaartal1951
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst