5. Kunst & Cultuur Limburg

Kunst & Cultuur Limburg

Stichting Kunst & Cultuur Limburg (Maastricht)

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Hans Truijen - zeldzaam bord : Blue Sky kopen? Bied vanaf 60!
Hans Truijen - zeldzaam bord : Blue Sky3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorMiles

Jaartal1997
TechniekKeramiek
Afmetingen2 cm x 30.5 cm x 30.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Gard van Wegberg - Ibiza kopen? Bied vanaf 50!
Gard van Wegberg - IbizaTekening / Aquarel

Geplaatst doorDannie300

Jaartal1953
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wijnand Thönissen - Litho kopen? Bied vanaf 99!
Wijnand Thönissen - LithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Ger van Vliet - B9235-1, Boerderij met molen aan het waterSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton van der Werf - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ton van der Werf - zonder titelSchilderij

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2013
TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Wijnand Thönissen - Culinaire voorstelling | kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Wijnand Thönissen - Culinaire voorstelling | kleurrijke zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst