Jef Schijns - Onbekend

Jef Schijns - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!
Jef Schijns - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jef Schijns - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Jef Schijns - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!
  • Jef Schijns (1937)
Type kunstwerk Design
Jaartal 1978
Afmetingen 50 x 30.5 x 2.7 cm (h x b x d)
Gewicht 5500 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Tegeltableau van in totaal 15 tegels van ieder 9,5 bij 9,5 cm. Een titel is mij helaas niet bekend. Het is een mens verweven met een grote vogel.
De tegels worden worden omvat door een antraciet kleurige lijst van hout met een breedte van 0,9 cm en daar omheen een metalen lijst van 0,3 cm.
Jef Schijns is ontwerper geweest bij de voormalige Porselein en Tegelfabriek te Maastricht.
Heeft bij mijn ouders in een hal gehangen. Zij waren zeer precies
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gulpen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,75
Naar België € 24,75
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00