5. L'Art libre

L'Art libre

Opgericht in 1932

L'Art Libre

L’Art Libre was een kunstenaarsvereniging die actief was tijdens het interbellum binnen de Cercle Artistique et Littéraire. Ze wilden graag meer jongere kunstenaars binnen de Cercle Artistique, en wilden zo het tentoonstellingsbeleid dynamiseren. Ze vonden dat het huidige tentoonstellingsbeleid een gebrek aan selectiviteit had, en te traditioneel was.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Louis Schrikkel - Fantasie van Bloemen met toren kopen? Bied vanaf 250!
Louis Schrikkel - Fantasie van Bloemen met toren

Geplaatst doorPaulworm

Eindtijd13-02-2022 om 20:28

Jaartal1953
Afmetingen80 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst