5. Kunst om de Kunst

Kunst om de Kunst

Opgericht in 1896 - opgeheven in 1955

Kunst om de Kunst

De Leidse tekenvereniging Kunst om de Kunst is in 1955 toegetreden tot het Leidse Schilder- en Tekengenootschap Ars Aemula Naturae. De Kunst om de Kunst kwam in eerste instantie ook uit deze vereniging voort, en heeft gedurende haar bestaan nauwe banden gehad met Ars. De Kunst om de Kunst ontstond nadat een kleine groep ontevredenen bij Ars zich afsplitsten.

Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De Maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Harm Kamerlingh Onnes - Portret oudere dame kopen? Bied vanaf 300!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Portret oudere dame
Afmetingen72 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Harm Kamerlingh Onnes - Kinderwagen voor een huis in aanbouw kopen? Bied vanaf 175!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Kinderwagen voor een huis in aanbouw
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175