5. De Rotterdammers

De Rotterdammers

Vereninging van Beeldende Kunstenaars "De Rotterdammers"

Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Corpus Christi
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Wim Schuhmacher - Litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Daniel Been - Mediterraan Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands Mediterraan Landschap
Afmetingen 48 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Direct kopen