5. De Rotterdammers

De Rotterdammers

Vereninging van Beeldende Kunstenaars "De Rotterdammers"

Er worden 7 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw: 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw: 1947

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Daniel Been - Landschap met meer en bloemen kopen? Bied vanaf 350!
Daniel Been - Landschap met meer en bloemen

Geplaatst doorLaurik

Afmetingen59 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Been - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
Daniel Been - Onbekend

Geplaatst doorLaurik

Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Frans Oerder - Bloemen kopen? Bied vanaf 375!
Frans Oerder - Bloemen

Geplaatst doorRDA

Afmetingen42.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst