Techniek | Potlood |
Afmetingen | 35 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 25 x 22.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |