5. Varfdeuze

Varfdeuze

Opgericht in 1959

De Varfdeuze

Sinds 1959 bestaat in Kampen de vereniging voor beoefenaars van beeldende kunst De Varfdeuze. De Varfdeuze beschikt over een eigen atelier, waar wekelijks activiteiten worden georganiseerd. Daarnaast organiseren ze regelmatig tentoonstellingen. Het motto van de vereniging is 'Zelf doen en ontdekken'.

Johann van den Noort - vlammen kopen? Bied vanaf 75!
Johann van den Noort (1940) Nederlands vlammen
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Kees Kieft - Kompositie - Glas Mozaiek kopen? Bied vanaf 50!
Kees Kieft (1919) Nederlands Kompositie - Glas Mozaiek
Afmetingen56.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 50