5. Magisch Realisme

Magisch Realisme

Opgericht in 1925

Magisch Realisme

Magisch realisme werd gebruikt om onderscheid te maken tussen de representatieve en expressionistische trends in de hedendaagse kunst. Later veranderde dit in de Neue Sachlichkeit. De werken zijn herkenbaar aan de bijna fotografische weergave van realistische taferelen die een mysterieuze of magische sfeer hebben. Deze sfeer wordt opgeroepen door het gebruik van onduidelijke perspectieven en ongebruikelijke combinaties van onderwerpen. Hierdoor wordt de werkelijkheid verbonden met een andere of hogere werkelijkheid. Magisch realisme is dan ook verwant aan het surrealisme.

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Raoul Hynckes - LUCHTBALLON ZELDZAME TEKENING JAREN ’20 BELGIE MAGISCH REALISME kopen? Bied vanaf 395!
Raoul Hynckes - LUCHTBALLON ZELDZAME TEKENING JAREN ’20 BELGIE MAGISCH REALISME

Tekening / Aquarel

Geplaatst doororly

TechniekPotlood
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Diana Vandenberg - 4 boeken waarvan 1x gesign/genum & map Mother Earth 1992 kopen? Bied vanaf 50!
Diana Vandenberg - 4 boeken waarvan 1x gesign/genum & map Mother Earth 1992

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1969
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen23 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen63 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Zeefdruk 2 beelden met museum in Versailles, gesigneerd Sylvie Willink 54/200 kopen? Bied vanaf 200!
Carel Willink - Zeefdruk 2 beelden met museum in Versailles, gesigneerd Sylvie Willink 54/200

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcaflora

Afmetingen68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Willink - Evenwicht der krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 795!
Carel Willink - Evenwicht der krachten, zeefdruk (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst