5. Atol

Atol

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1962

Atol

De groep Atol bestond uit kunstenaars die geïnspireerd waren door de Posthoorn tentoonstellingen. De groep organiseerde veel gezamenlijk tentoonstellingen in zowel binnen- als buitenland. De Atol-groep kan geplaatst worden in de Nieuwe Haagse School.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aat Verhoog - De paardenrace kopen? Bied vanaf 30!
Aat Verhoog - De paardenrace

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912 kopen? Bied vanaf 25!
Aat Verhoog - steendruk Strand 6/190 - PRENT 190 - 21912

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Chailloux - ets PRENT 190 - Vrije Val 64/190 - 21917 kopen? Bied vanaf 55!
Roger Chailloux - ets PRENT 190 - Vrije Val 64/190 - 21917

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen88 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Verhoog - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst