Aat Verhoog (1933)
Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65.5 x 80.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40