5. Atol

Atol

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1962

Atol

De groep Atol bestond uit kunstenaars die geïnspireerd waren door de Posthoorn tentoonstellingen. De groep organiseerde veel gezamenlijk tentoonstellingen in zowel binnen- als buitenland. De Atol-groep kan geplaatst worden in de Nieuwe Haagse School.

Aat Verhoog - Ruiters in blauw - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ruiters in blauw - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Aat Verhoog - Litho: zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Litho: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Roger Chailloux - Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 88 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 60!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Gerard Verdijk - Geometrisch. Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Geometrisch. Figuren.
Afmetingen 61 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen