5. Atol

Atol

Opgericht in 1959 - opgeheven in 1962

Atol

De groep Atol bestond uit kunstenaars die geïnspireerd waren door de Posthoorn tentoonstellingen. De groep organiseerde veel gezamenlijk tentoonstellingen in zowel binnen- als buitenland. De Atol-groep kan geplaatst worden in de Nieuwe Haagse School.

Aat Verhoog - Spiegel aan de wand, kopen? Bied vanaf 605!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Spiegel aan de wand,
Afmetingen110 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 605
Gerard Verdijk - zeefdruk: Transformation - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Transformation - 1973
Afmetingen70 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Aat Verhoog - handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands handgesigneerde en genummerde hardcover met omslag
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands gesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aat Verhoog - In de tuin, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands In de tuin, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Aat Verhoog - Aat Verhoog kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Aat Verhoog
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
€ 50
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Aat Verhoog - Just married, litho kopen? Bied vanaf 35!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Just married, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35