5. Seven and Five

Seven and Five

Opgericht in 1919

The Seven and Five Society

The Seven and Five Society was een kunstenaarsgroep die bestond uit zeven schilders en vijf beeldhouwers in het Verenigd Koninkrijk. De groep was vrij traditioneel en conservatief, en wilde terug naar klassieke kunst. Dit veranderde toen in 1924 Ben Nicholson, die als een van de pioniers in de abstracte kunst kan worden beschouwd, zich bij de groep voegde. Andere modernisten volgden al snel, en de non-modernisten werden eruit gewerkt. De naam werd in 1935 veranderd in de Seven and Five Abstract Group.

Henry Moore - Three Seated Figures kopen? Bied vanaf 595!
Henry Moore (1898-1986) Engels Three Seated Figures
TechniekLitho
Afmetingen60 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595