Empoli Glas Genie Karaf/ Italiaans Design
Bied mee
Afmetingen | 56 x 6.5 cm (h x b) |
Gewicht | 2000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Gewicht | 2000 g |
Afmetingen | 20 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 16 x 16 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1.5 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 4 x 45 x 45 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 34.5 x 20.6 cm (h x b) |
Gewicht | 2.52 g |
Afmetingen | 6 x 9 cm (h x b) |
Gewicht | 900 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21 x 24 cm (h x b) |
Afmetingen | 35 x 21 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 400 g |
Afmetingen | 17 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |
Afmetingen | 23 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 19 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 35 x 22 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 400 g |
Afmetingen | 16 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 57 x 24 cm (h x b x d) |