5. Italiaans Design

Italiaans Design

Carlo Moretti - Blauw Satinato vaasje kopen? Bied vanaf 55!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Blauw Satinato vaasje
Afmetingen 26 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 55
Cenedese - Glasobject kopen? Bied vanaf 60!
Cenedese (1946) Italiaans Glasobject
Afmetingen 37 x 17 cm (h x b)
Gewicht 1847 g
€ 60
Direct kopen
Flavio Poli - "Tier" von Flavio Poli für Seguso 1955 kopen? Bied vanaf 1550!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans "Animal" van Flavio Poli voor Seguso 1955
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 1.550
Direct kopen
Carlo Moretti - Cobalt blauw wijnglas kopen? Bied vanaf 35!
Carlo Moretti (1958) Italiaans Cobalt blauw wijnglas
Afmetingen 19 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 35
Direct kopen
Flavio Poli - Murano Blokvaas, somersö techniek, vintage kopen? Bied vanaf 250!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans Murano Blokvaas, somersö techniek, vintage
Afmetingen 32 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Direct kopen
Flavio Poli - Blokvaas, somersö techniek kopen? Bied vanaf 200!
Flavio Poli (1900-1984) Italiaans Blokvaas, somersö techniek
Afmetingen 25 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 200
Direct kopen
Guzzini - ontwerp Luigi Massoni: multi-purpose tray Jolly - in de originele doos kopen? Bied vanaf 75!
Guzzini Italiaans ontwerp Luigi Massoni: multi-purpose tray Jolly - in de originele doos
Afmetingen 24 x 58 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
€ 75
Direct kopen