Carlo Moretti (1958)
Blauw Satinato vaasje
| Afmetingen | 26 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

| Afmetingen | 37 x 17 cm (h x b) |
| Gewicht | 1847 g |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 19 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 32 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 58 x 35 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1700 g |