5. Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Opgericht in 1878

Kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti

Het kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti (M.A.B.) werd opgericht in Amsterdam. Het was een besloten, informele kring van jonge kunstenaars uit Amsterdam die gezelligheid belangrijker vonden dan vernieuwend of geëngageerd zijn.

Er worden 14 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Witsen - Ets: Damrak, gezicht op een steiger of Schuiten. kopen? Bied vanaf 299!
Willem Witsen - Ets: Damrak, gezicht op een steiger of Schuiten.

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen

Geplaatst doorKiewitKunst

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt kopen? Bied vanaf 60!
C.L. Dake - Ets: naar Rembrandt

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets en aquatint Wijk bij Duurstede kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Ets en aquatint Wijk bij Duurstede

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1906
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Ets: 's-Gravenhekje kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Ets: 's-Gravenhekje

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Poortje van het ‘s Heerenlogement, ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorRosser

Jaartal1887
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde kopen? Bied vanaf 199!
Willem Witsen - Twee ingelijste etsen - 1892 + certificaat Borzo op achterzijde

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1892
TechniekProefdruk
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
Ferdinand Oldewelt - gevarieerd stilleven met o.a. symboliek mbt de kruisiging van Jezus kopen? Bied vanaf 550!
Ferdinand Oldewelt - gevarieerd stilleven met o.a. symboliek mbt de kruisiging van Jezus

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Afmetingen97 cm x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake - Walenkerkpoortje, ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorRosser

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hermanus Koekkoek (jr.) - Jan van Couver : Aquarel kopen? Bied vanaf 135!
Hermanus Koekkoek (jr.) - Jan van Couver : Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKopkoffie

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - S. Thoma te Venetie kopen? Bied vanaf 100!
Willem Witsen - S. Thoma te Venetie

Geplaatst doorkeesheerkens

Jaartal1921
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Witsen - Amsterdam Damrak Schuiten 1905-1906 kopen? Bied vanaf 295!
Willem Witsen - Amsterdam Damrak Schuiten 1905-1906

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1905
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witsen - Ingelijste ets: Dorpssmid aan het werk - 1908(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Willem Witsen - Ingelijste ets: Dorpssmid aan het werk - 1908(Nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1908
TechniekEts
Afmetingen93.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst