5. Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Gezelschap Michel Angelo Buonarotti

Opgericht in 1878

Kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti

Het kunstgezelschap Michel Angelo Buonarotti (M.A.B.) werd opgericht in Amsterdam. Het was een besloten, informele kring van jonge kunstenaars uit Amsterdam die gezelligheid belangrijker vonden dan vernieuwend of geëngageerd zijn.

Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.050
C.L. Dake - Ets: 2 figuren in kerk kopen? Bied vanaf 55!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Ets: 2 figuren in kerk
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
C.L. Dake - Stilleven met rozen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Stilleven met rozen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
C.L. Dake - - Joh. Vermeer: Het brieflezende meisje bij het venster - Zeer grote ets - kopen? Bied vanaf 150!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands - Joh. Vermeer: Het brieflezende meisje bij het venster - Zeer grote ets -
TechniekEts
Afmetingen86 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150