5. Cartoonisten

Cartoonisten

Cartoonisten

Cartoonisten hebben toch een speciale plek in de beeldende kunst. Deze groep geeft een overzicht van het werk van Cartoonisten aangeboden op Kunstveiling. De genoemde Cartoonisten hoeven geen onderlinge band te hebben, anders dan dat ze Cartoons maken. Onder Cartoons verstaan wij (politieke) spotprenten, humoristische tekeningen etc.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Ari Stolk - 2 Futen kopen? Bied vanaf 39!
Ari Stolk - 2 FutenSchilderij
Geplaatst doorMoWoCos
TechniekGouache
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse kopen? Bied vanaf 75!
Ari Stolk - Tafeleenden in de BernisseSchilderij
Geplaatst doorMoWoCos
TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin' kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin'Affiches
Geplaatst doorIngridVolkersz
Jaartal1989
Afmetingen96.5 cm x 70.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ari Stolk - 6 Juwelen kopen? Bied vanaf 450!
Ari Stolk - 6 JuwelenSchilderij
Geplaatst doorMoWoCos
Jaartal2008
TechniekAcryl
Afmetingen43 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst