5. Cartoonisten

Cartoonisten

Cartoonisten

Cartoonisten hebben toch een speciale plek in de beeldende kunst. Deze groep geeft een overzicht van het werk van Cartoonisten aangeboden op Kunstveiling. De genoemde Cartoonisten hoeven geen onderlinge band te hebben, anders dan dat ze Cartoons maken. Onder Cartoons verstaan wij (politieke) spotprenten, humoristische tekeningen etc.

Ari Stolk - Kuifmees - gouache kopen? Bied vanaf 100!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Kuifmees - gouache
TechniekGouache
Afmetingen23 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 100
Christoph Abbrederis - There is only one bussiness that counts MINE kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Abbrederis (1961) Duits There is only one bussiness that counts MINE
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ari Stolk - Brandganzen kopen? Bied vanaf 150!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Brandganzen
TechniekGouache
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Philippe Geluck - Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant kopen? Bied vanaf 3000!
Philippe Geluck (1954) Belgisch Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant
Afmetingen29 x 10 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.000
Gal - onbekend (c9b) kopen? Bied vanaf 295!
Gal (1940) Belgisch onbekend (c9b)
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Christoph Abbrederis - No Jitterbuggin' kopen? Bied vanaf 75!
Christoph Abbrederis (1961) Duits No Jitterbuggin'
Afmetingen96.5 x 70.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75