5. Jong in Groningen

Jong in Groningen

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1975

Jong in Groningen

Jong in Groningen. Kunst uit de periode 1945-1975. De keuze van Henk van Os is een tentoonstelling van het Groninger Museum, uit 2009. De werken in de tentoonstelling zijn samengesteld door Henk van Os. De getoonde kunstwerken zijn van de generatie Groningse kunstenaars van na de Tweede Wereldoorlog. Het werk van deze generatie kunstenaars laat zien hoe gevarieerd de kunst in deze periode was.

Er worden 10 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Siep van den Berg - Gemengde techniek - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Siep van den Berg - Gemengde techniek - 1979

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1979
TechniekCollage
Afmetingen32.5 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - collage/stifttekening - 1984 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - collage/stifttekening - 1984 (gesigneerd!)

Tekening / Aquarel

Jaartal1984
TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Siep van den Berg - # COLLAGE / " Loze " # gesigneerd, 1992, mint kopen? Bied vanaf 185!
Siep van den Berg - # COLLAGE / " Loze " # gesigneerd, 1992, mint

Geplaatst doorsilkart

Jaartal1992
TechniekCollage
Afmetingen29.6 cm x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - #SET VAN 3 tekeningen # 1990, mint

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsilkart

Jaartal1990
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23.2 cm x 12.7 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - Kleurrijke Collage kopen? Bied vanaf 175!
Siep van den Berg - Kleurrijke Collage

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstgalerie_Arterego

Jaartal1981
TechniekCollage
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: 4 blauw 1 - 1984 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: 4 blauw 1 - 1984 (gesigneerd!)

Tekening / Aquarel

Jaartal1984
TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: opnieuw blauw 2 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: opnieuw blauw 2 (gesigneerd!)

Tekening / Aquarel

TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - Collage: boven de middelmaat uitkomen, is de middelmaat kwetsen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg - Collage: boven de middelmaat uitkomen, is de middelmaat kwetsen - gesigneerd

Tekening / Aquarel

TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Siep van den Berg - laatste kans : handgesigneerde tekening , met heel mooie lijst kopen? Bied vanaf 69!
Siep van den Berg - laatste kans : handgesigneerde tekening , met heel mooie lijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1954
TechniekPotlood
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 80!
Han Jansen - Koe met melkbus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGreetAlsemgeest

Jaartal1971
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst