5. Jong in Groningen

Jong in Groningen

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1975

Jong in Groningen

Jong in Groningen. Kunst uit de periode 1945-1975. De keuze van Henk van Os is een tentoonstelling van het Groninger Museum, uit 2009. De werken in de tentoonstelling zijn samengesteld door Henk van Os. De getoonde kunstwerken zijn van de generatie Groningse kunstenaars van na de Tweede Wereldoorlog. Het werk van deze generatie kunstenaars laat zien hoe gevarieerd de kunst in deze periode was.

Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 65!
Ruloff S.A. Manuputty (1926-2002) Indonesisch Nederlands Contra
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Siep van den Berg - Abstracte pentekening met COLLAGE # 1990, mint- kopen? Bied vanaf 59!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands Abstracte pentekening met COLLAGE # 1990, mint-
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21.6 x 12.6 cm (h x b)
€ 59
Siep van den Berg - ABSTRACTE COMPOSITIE # met kleuraanduidingen, 1990, mint- kopen? Bied vanaf 59!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands ABSTRACTE COMPOSITIE # met kleuraanduidingen, 1990, mint-
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27.7 x 20 cm (h x b)
€ 59
Siep van den Berg - #ABSTRACTE COMPOSITIE # inkt op papier, 1976, gesigneerd, zeer goed ++ kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands #ABSTRACTE COMPOSITIE # inkt op papier, 1976, gesigneerd, zeer goed ++
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Siep van den Berg - # COLLAGE "LOZE" # gesigneerd, 1992, mint kopen? Bied vanaf 165!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands # COLLAGE "LOZE" # gesigneerd, 1992, mint
TechniekCollage
Afmetingen29.8 x 19.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Siep van den Berg - # STROOMSTROPER, recto + verso # 1995, gedateerd, mint kopen? Bied vanaf 49!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands # STROOMSTROPER, recto + verso # 1995, gedateerd, mint
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen28 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Siep van den Berg - # STROOMSTROPER, recto + verso # 1995, gedateerd, mint kopen? Bied vanaf 79!
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 x 15.2 cm (h x b)
€ 79
Siep van den Berg - 3x litho en gedichten kopen? Bied vanaf 325!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands 3x litho en gedichten
TechniekLitho
Afmetingen62 x 41 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 325
Siep van den Berg - Gemengde techniek: Foca Bosnie - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands Gemengde techniek: Foca Bosnie - 1979
TechniekCollage
Afmetingen32.5 x 20 cm (h x b)
€ 55
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: 4 blauw 1 - 1984 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands collage/potloodtekening: 4 blauw 1 - 1984 (gesigneerd!)
TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Siep van den Berg - collage/potloodtekening: opnieuw blauw 2 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands collage/potloodtekening: opnieuw blauw 2 (gesigneerd!)
TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Siep van den Berg - Gemengde techniek - 1979 kopen? Bied vanaf 55!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands Gemengde techniek - 1979
TechniekCollage
€ 55
Siep van den Berg - collage/stifttekening - 1976 kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands collage/stifttekening - 1976
TechniekCollage
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Han Jansen - Ingelijste zeefdruk: Groningerland kopen? Bied vanaf 99!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Groningerland
Afmetingen35.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Jan Hoving - Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groep NU - jaren 50 houtsnede - man en vrouw - potloodgesigneerd
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 20
Jo van Dijk - Kunstzaal De Mangelgang kopen? Bied vanaf 75!
Jo van Dijk (1931-2000) Nederlands Kunstzaal De Mangelgang
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75