Poppe Damave (1921-1988)
Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |