5. De Acht

De Acht

Opgericht in 1939

Kunstkring De Acht

Vanuit de vereniging Kunst Zij Ons Doel besluiten acht kunstenaars om zich af te splitsen en samen richten zij Kunstkring De Acht op. Ze wilden samen zelfstandig tekenen naar model. De kunstenaars die zich hadden aangesloten bij De Acht hadden de werkelijkheid als uitgangspunt voor hun werk.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in AtelierGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - NormandiëGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMBMichel

TechniekEts
Afmetingen42.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst