5. De Acht

De Acht

Opgericht in 1939

Kunstkring De Acht

Vanuit de vereniging Kunst Zij Ons Doel besluiten acht kunstenaars om zich af te splitsen en samen richten zij Kunstkring De Acht op. Ze wilden samen zelfstandig tekenen naar model. De kunstenaars die zich hadden aangesloten bij De Acht hadden de werkelijkheid als uitgangspunt voor hun werk.

Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
5 biedingen
Poppe Damave - 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 119!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars.
Techniek Hardcover
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
€ 119
Direct kopen
Poppe Damave - mooie jaren 50 Ets "de maaltijd" - in originele lijst - potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands mooie jaren 50 Ets "de maaltijd" - in originele lijst - potlood-gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen