5. De Acht

De Acht

Opgericht in 1939

Kunstkring De Acht

Vanuit de vereniging Kunst Zij Ons Doel besluiten acht kunstenaars om zich af te splitsen en samen richten zij Kunstkring De Acht op. Ze wilden samen zelfstandig tekenen naar model. De kunstenaars die zich hadden aangesloten bij De Acht hadden de werkelijkheid als uitgangspunt voor hun werk.

Poppe Damave - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
TechniekEts
Afmetingen22 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55