Jan Moerbeek (1947) Weemoed naar het verloren licht 2004
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 37 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500