5. Fantastische kunst

Fantastische kunst

Fantastische Kunst

Fantastische kunst bestaat uit kunstwerken die erg fantasievol zijn. Fantastische kunst bestaat al erg lang. Vele kunststromingen en kunstobjecten refereren aan de fantastische kunst. Voornamelijk het maniërisme, het symbolisme, het surrealisme en het dadaïsme hebben veel overeenkomstige eigenschappen met de fantastische kunst. Een fantasievol kunstwerk kan symbolen, psychologische thema’s en invloeden hebben. Ook Bijbelse thema’s en invloeden, occultisme en niet bestaande gebeurtenissen kunnen als fantasievol worden beschouwd.

Jakop Slegt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jakop Slegt (1934-1990) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen