5. Fantastische kunst

Fantastische kunst

Fantastische Kunst

Fantastische kunst bestaat uit kunstwerken die erg fantasievol zijn. Fantastische kunst bestaat al erg lang. Vele kunststromingen en kunstobjecten refereren aan de fantastische kunst. Voornamelijk het maniërisme, het symbolisme, het surrealisme en het dadaïsme hebben veel overeenkomstige eigenschappen met de fantastische kunst. Een fantasievol kunstwerk kan symbolen, psychologische thema’s en invloeden hebben. Ook Bijbelse thema’s en invloeden, occultisme en niet bestaande gebeurtenissen kunnen als fantasievol worden beschouwd.

Jan Moerbeek - Weemoed naar het verloren licht 2004 kopen? Bied vanaf 500!
Jan Moerbeek (1947) Nederlands Weemoed naar het verloren licht 2004
Afmetingen37 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Paul de Nooijer - Losing one’s Head Losing one’s Photos kopen? Bied vanaf 50!
Paul de Nooijer (1943) Nederlands Losing one’s Head Losing one’s Photos
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 22 cm (h x b)
€ 50
Jakop Slegt - Surrealistische stad kopen? Bied vanaf 50!
Jakop Slegt (1934-1990) Nederlands Surrealistische stad
TechniekOffset
Afmetingen35.5 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Jakop Slegt - Jakop Slegt - off-set print uit 1965 - kopen? Bied vanaf 50!
Jakop Slegt (1934-1990) Nederlands Jakop Slegt - off-set print uit 1965 -
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 50
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 50