5. Accademia delle Arti

Accademia delle Arti

Opgericht in 1563

Accademia delle Arti del Disegno

De Accademia delle Arti del Disegno is een academie voor kunstenaars in Florence, Italië. Opgericht door Cosimo de'Medici bestaat de Accademia vandaag de dag nog steeds. Door de jaren heen hebben er wel enkele veranderingen plaatsgevonden en is de Accademia vandaag de dag niet meer zoals het was bij de oprichting in 1563. Er zijn nu drie verschillende groepen binnen de school, namelijk architectuur, schilderkunst en beeldhouwkunst.

Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Harry van Kruiningen - Zeeland 1953 - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Zeeland 1953 - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 23.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj en Enkidu op reis kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj en Enkidu op reis
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen