Harry van Kruiningen (1906-1996)
Halewijn 8 gesigneerde litho's - 1955
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 19.5 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |