5. Accademia delle Arti

Accademia delle Arti

Opgericht in 1563

Accademia delle Arti del Disegno

De Accademia delle Arti del Disegno is een academie voor kunstenaars in Florence, Italië. Opgericht door Cosimo de'Medici bestaat de Accademia vandaag de dag nog steeds. Door de jaren heen hebben er wel enkele veranderingen plaatsgevonden en is de Accademia vandaag de dag niet meer zoals het was bij de oprichting in 1563. Er zijn nu drie verschillende groepen binnen de school, namelijk architectuur, schilderkunst en beeldhouwkunst.

Harry van Kruiningen - 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza kopen? Bied vanaf 40!
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 17.7 cm (h x b)
€ 40
Harry van Kruiningen - Litho: Halewijn - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Litho: Halewijn - 1956
TechniekLitho
Afmetingen19.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Harry van Kruiningen - Vissersschepen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 175!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Vissersschepen, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 280!
TechniekLitho
Afmetingen40 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695