5. Accademia delle Arti

Accademia delle Arti

Opgericht in 1563

Accademia delle Arti del Disegno

De Accademia delle Arti del Disegno is een academie voor kunstenaars in Florence, Italië. Opgericht door Cosimo de'Medici bestaat de Accademia vandaag de dag nog steeds. Door de jaren heen hebben er wel enkele veranderingen plaatsgevonden en is de Accademia vandaag de dag niet meer zoals het was bij de oprichting in 1563. Er zijn nu drie verschillende groepen binnen de school, namelijk architectuur, schilderkunst en beeldhouwkunst.

Er worden 7 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Harry van Kruiningen - Litho, Figuur bij waslijn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen - Litho, Figuur bij waslijn - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd