5. de Illusie

de Illusie

Opgericht in 1987 - opgeheven in 2000

Kunstenaarssociëteit de Illusie

De Illusie is een podium waar kunstenaars van alle disciplines elkaar kunnen ontmoeten en met elkaar kunnen debatteren. In het begin deed De Illusie het goed, werden er tentoonstellingen gemaakt en salons georganiseerd. Uiteindelijk werd de kunstenaarssociëteit opgeheven vanwege gebrek aan geld en belangstelling.

Hendrik Pieter Groen - 1949 - originele Gouache op papier - 3 naakten - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands 1949 - originele Gouache op papier - 3 naakten - potloodgesigneerd
Techniek Gouache
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 65
Hendrik Pieter Groen - Hondenkar 022-HG kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands Hondenkar 022-HG
Techniek Potlood
Afmetingen 16 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25