5. Royal Academy of Arts

Royal Academy of Arts

Opgericht in 1768

Royal Academy of Arts

De Royal Academy of Arts in Londen ontstond door een petitie getekend door 36 kunstenaars en architecten. Ze wilden graag een genootschap oprichten die de kunsten zou promoten. Ze wilden daarnaast en jaarlijke tentoonstelling en een School of Design. Op deze manier is de Royal Academy of Arts geboren. Sinds 1867 is de Royal Academy of Arts gevestigd in Burlington House. Naast dat het een kunstacademie is, heeft de Royal Academy een bredere rol, namelijk het promoten van de waardering, begrip en praktijk van kunst. De kunstenaars die aangesloten zijn bij de academie vertegenwoordigen vele verschille perspectieven, maar iedereen voelt zich sterk verbonden met de kunsten en de bijdrage die kunstenaars aan de wereld kunnen leveren.

Allen Jones - Nieuw horloge kopen? Bied vanaf 50!
Allen Jones (1937) Brits Nieuw horloge
TechniekKunststof
Afmetingen10 x 5.5 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Allen Jones - Shoe box kopen? Bied vanaf 420!
Allen Jones (1937) Brits Schoenendoos
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 420
David Hockney - The Lathe And Fire kopen? Bied vanaf 1600!
David Hockney (1937) Engels The Lathe And Fire
TechniekEts
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.600
Jozef Israëls - Aleida, vrouw v.d. kunstenaar - ets uit 1875, met inkt gesigneerd - kopen? Bied vanaf 325!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Aleida, vrouw v.d. kunstenaar - ets uit 1875, met inkt gesigneerd -
TechniekEts
Afmetingen42 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Jozef Israëls - Twee heren kopen? Bied vanaf 650!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Twee heren
TechniekHoutskool
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650