5. Royal Academy of Arts

Royal Academy of Arts

Opgericht in 1768

Royal Academy of Arts

De Royal Academy of Arts in Londen ontstond door een petitie getekend door 36 kunstenaars en architecten. Ze wilden graag een genootschap oprichten die de kunsten zou promoten. Ze wilden daarnaast en jaarlijke tentoonstelling en een School of Design. Op deze manier is de Royal Academy of Arts geboren. Sinds 1867 is de Royal Academy of Arts gevestigd in Burlington House. Naast dat het een kunstacademie is, heeft de Royal Academy een bredere rol, namelijk het promoten van de waardering, begrip en praktijk van kunst. De kunstenaars die aangesloten zijn bij de academie vertegenwoordigen vele verschille perspectieven, maar iedereen voelt zich sterk verbonden met de kunsten en de bijdrage die kunstenaars aan de wereld kunnen leveren.

David Hockney - Deux 99/200 kopen? Bied vanaf 350!
David Hockney (1937) Engels Deux 99/200
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Tony Cragg - Ingelijste ets: "wuste"(nette llijst!) kopen? Bied vanaf 350!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Ingelijste ets: "wuste"(nette llijst!)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jozef Israëls - Het oude paar kopen? Bied vanaf 100!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands Het oude paar
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
David Hockney - hardcover: Portretten kopen? Bied vanaf 65!
David Hockney (1937) Engels hardcover: Portretten
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
David Hockney - Baby Sumo signé My Window - Taschen kopen? Bied vanaf 2400!
David Hockney (1937) Engels Baby Sumo signé My Window - Taschen
Techniek Hardcover
Afmetingen 50 x 38.5 cm (h x b)
€ 2.400
Direct kopen
Antony Gormley - twee gesigneerde items kopen? Bied vanaf 80!
Antony Gormley (1950) Engels twee gesigneerde items
Techniek Digitale Print
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Joseph Clayton Bentley - Antieke staalgravure River Dorte, Holland (Dordrecht) – ca. 1830 kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Clayton Bentley (1809-1851) Engels Antieke staalgravure River Dorte, Holland (Dordrecht) – ca. 1830
Techniek Gravure
Afmetingen 20.5 x 27 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Antony Gormley - Learning to be Ausstellungsplakat Schauwerk Sindelfingen 2021 kopen? Bied vanaf 35!
Antony Gormley (1950) Engels Leren zijn tentoonstellingsposter Schauwerk Sindelfingen 2021
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Tony Cragg - Karbon kopen? Bied vanaf 949!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Koolstof
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 949
Direct kopen
Jozef Israëls - De Drenkeling kopen? Bied vanaf 149!
Jozef Israëls (1824-1911) Nederlands De Drenkeling
Techniek Gravure
Afmetingen 49 x 73 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Tony Cragg - Ingelijste ets: "wuste"(woestijn) kopen? Bied vanaf 350!
Tony Cragg (1949) Engels Duits Ingelijste ets: "wuste"(woestijn)
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Edward Lear - Osprey kopen? Bied vanaf 22!
Edward Lear (1812-1888) Engels Osprey
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
€ 22
Direct kopen
Allen Jones - handsigniert - Life Class - Edition Alecto London 1968 kopen? Bied vanaf 220!
Allen Jones (1937) Brits handgesigneerd - Celia - Tate Gallery London 1980 - galerie-editie
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Direct kopen