5. Royal Academy of Arts

Royal Academy of Arts

Opgericht in 1768

Royal Academy of Arts

De Royal Academy of Arts in Londen ontstond door een petitie getekend door 36 kunstenaars en architecten. Ze wilden graag een genootschap oprichten die de kunsten zou promoten. Ze wilden daarnaast en jaarlijke tentoonstelling en een School of Design. Op deze manier is de Royal Academy of Arts geboren. Sinds 1867 is de Royal Academy of Arts gevestigd in Burlington House. Naast dat het een kunstacademie is, heeft de Royal Academy een bredere rol, namelijk het promoten van de waardering, begrip en praktijk van kunst. De kunstenaars die aangesloten zijn bij de academie vertegenwoordigen vele verschille perspectieven, maar iedereen voelt zich sterk verbonden met de kunsten en de bijdrage die kunstenaars aan de wereld kunnen leveren.

Er worden 10 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 40!
Joe Tilson - Labirinto / Blue

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Laatste
kans
Allen Jones - Red kopen? Bied vanaf 30!
Allen Jones - Red

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1977
TechniekVaria
David Hockney - Lithografie, Olympische Spiele München 1972 kopen? Bied vanaf 1!
David Hockney - Lithografie, Olympische Spiele München 1972

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
TechniekOffset
Afmetingen101 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Victor Pasmore - Indaco kopen? Bied vanaf 1!
Victor Pasmore - Indaco

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1977
TechniekVaria

Oskar Kokoschka - E. Barlag - H. Struck -Max Liebermann (+ 2 extra boeken) - 4x grafiek 1923 kopen? Bied vanaf 275!
Oskar Kokoschka - E. Barlag - H. Struck -Max Liebermann (+ 2 extra boeken) - 4x grafiek 1923

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1923
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
David Hockney - Martha's Vineyard kopen? Bied vanaf 175!
David Hockney - Martha's Vineyard

Kunstboeken

Geplaatst doorbosland149

Jaartal1985
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
Joseph Clayton Bentley - De Windmolen kopen? Bied vanaf 20!
Joseph Clayton Bentley - De Windmolen

Prenten voor 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Jaartal1850
TechniekGravure
Afmetingen18.5 cm x 24.6 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef Israels - Oude man - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Jozef Israels - Oude man - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
David Hockney - After "Stop ahead" kopen? Bied vanaf 250!
David Hockney - After "Stop ahead"

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorAchiel

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
David Hockney - After "portrait of an artist" kopen? Bied vanaf 300!
David Hockney - After "portrait of an artist"

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorAchiel

TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst