Joe Tilson - Tilman, Boymans van Beuningen, Rotterdam

Joe Tilson - Tilman, Boymans van Beuningen, Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!
Joe Tilson - Tilman, Boymans van Beuningen, Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!Joe Tilson - Tilman, Boymans van Beuningen, Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!Joe Tilson - Tilman, Boymans van Beuningen, Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!
  • Joe Tilson (1928)
Type kunstwerk Affiches
Jaartal 1974
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Besten,

Een stuk uit de collectie van mijn vader. Wegens een verhuizing moeten er een aantal stukken van de hand en hopelijk maken we iemand anders er blij mee.

hartelijke groet,

Menno
Gekocht en aan de muur gehangen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 27,50
Naar België € 32,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00