5. 't Pandje

't Pandje

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1985

’t Pandje

Begin jaren ’70 begon Jan Noordhuis zijn atelier in de hervormde pastorie in Katwijk. Een aantal andere kunstenaars sloten zich hier bij aan en zo ontstond er een collectief welke samen ging exposeren, maar ook teken- en schildercursussen gaf. In 1973 moesten zij de pastorie verlaten, en vestigde de groep zich in ’t Pandje, waar de naam van de groep dan ook vandaan komt. Begin jaren ’80 werd door de gemeente het huurcontract met de groep ontbonden. Hierna hebben de leden van ’t Pandje geen gezamenlijk atelier meer gevonden en raakten zij verspreid over Katwijk.

Stoffer Winter - Portret van een schilder kopen? Bied vanaf 200!
Stoffer Winter (1938-2004) Nederlands Portret van een schilder
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Stoffer Winter - Hommage aan J. S. Bach kopen? Bied vanaf 100!
Stoffer Winter (1938-2004) Nederlands Hommage aan J. S. Bach
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Jan Noordhuis - Kerk te Valkenburg anno 1732 kopen? Bied vanaf 20!
Jan Noordhuis (1948) Nederlands Kerk te Valkenburg anno 1732
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen