Stoffer Winter - Portret van een schilder

Stoffer Winter - Portret van een schilder kopen? Bied vanaf 250!
Stoffer Winter - Portret van een schilder kopen? Bied vanaf 250!Stoffer Winter - Portret van een schilder kopen? Bied vanaf 250!Stoffer Winter - Portret van een schilder kopen? Bied vanaf 250!
  • Stoffer Winter (1938-2004)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk toont een gelaagd en symbolisch portret van een schilder, opgebouwd uit overlappende figuren, fragmenten en handelingen. De centrale figuur lijkt tegelijk maker en onderwerp, omringd door verwijzingen naar het creatieve proces: schildergereedschap, menselijke figuren en abstracte vormen. De compositie is dromerig en associatief, met een zacht maar intens kleurgebruik waarin blauw-, paars- en aardetinten domineren. Het werk heeft een introspectieve en verhalende sfeer, waarin identiteit en kunstenaarschap centraal staan.
Het doek is stabiel en strak opgespannen. Geen zichtbare scheuren, verfverlies of beschadigingen waargenomen. Het verfoppervlak is mat en egaal. Ingelijst in een houten baklijst die goed past bij het werk en in nette staat verkeert.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 125,00

Stoffer Winter (1938-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  NoekKnuist
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (14)
82 cm
102 cm
80 cm
100 cm