| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 102 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||||
| Het doek is stabiel en strak opgespannen. Geen zichtbare scheuren, verfverlies of beschadigingen waargenomen. Het verfoppervlak is mat en egaal. Ingelijst in een houten baklijst die goed past bij het werk en in nette staat verkeert. | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland | ||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||||
| Garantie | |||||||||||