Jan Mensinga (1924-1998) Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 45.5 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50