5. AGA LAB

AGA LAB

Opgericht in 1958

AGA LAB

AGA LAB is oorspronkelijk opgericht als het Amsterdams Grafisch Atelier. Het was bedoeld als een voorziening voor kunstenaars die geen geld hadden voor een eigen atelier. AGA LAB is sindsdien uitgegroeid tot een openbaar atelier, waar ook workshops, lezingen, presentaties en masterclasses worden georganiseerd. Het heeft zich ontwikkeld tot een labaratorium voor kunstenaars, ontwerpers en creatieve professionals die willen experimenteren. Daarom heet het Amsterdams Grafisch Atelier sinds 2016 het AGA LAB.

Er worden 9 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Mensinga - Man met vier vogels - Litho kopen? Bied vanaf 35!
Jan Mensinga - Man met vier vogels - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Clown en ander figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Clown en ander figuur

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Cafescene kopen? Bied vanaf 39!
Jan Mensinga - Cafescene

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Cafescene

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - De dokter en de patiënt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - De dokter en de patiënt - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst