5. AGA LAB

AGA LAB

Opgericht in 1958

AGA LAB

AGA LAB is oorspronkelijk opgericht als het Amsterdams Grafisch Atelier. Het was bedoeld als een voorziening voor kunstenaars die geen geld hadden voor een eigen atelier. AGA LAB is sindsdien uitgegroeid tot een openbaar atelier, waar ook workshops, lezingen, presentaties en masterclasses worden georganiseerd. Het heeft zich ontwikkeld tot een labaratorium voor kunstenaars, ontwerpers en creatieve professionals die willen experimenteren. Daarom heet het Amsterdams Grafisch Atelier sinds 2016 het AGA LAB.

Jan Mensinga - Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen45.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Mensinga - omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands omarmd kind - - litho - - mooi ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jan Mensinga - Mansfiguur kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Mansfiguur
TechniekLitho
Afmetingen27 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Mensinga - litho kopen? Bied vanaf 50!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50