5. Donauschool

Donauschool

Donauschool

In het begin van de 16e eeuw ontwikkelde zich een maniëristische schilderstijl in Duitsland. Hij uitte zich voornamelijk in de landschapsschilderkunst. De figuren die ze maakten waren vaak erg expressief. De Donauschool representeert een breuk met de noordelijke Renaissance stijl. Ze gebruikten een schilderstijl die in verschillende manieren ver vooruit was op hun tijd.

Albrecht Durer - Christushoofd München 1900 Jesus naar Albrecht Duerer kopen? Bied vanaf 69!
Albrecht Durer (1471-1528) Duits Christushoofd München 1900 Jesus naar Albrecht Duerer
TechniekLitho
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 69