5. Striptekenaars

Striptekenaars

Striptekenaars

Aan deze groep zijn de tekenaars verbonden die (vooral) bekend zijn als Striptekenaar.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Hergé (ps.) - Aurora maquette kopen? Bied vanaf 395!
Hergé (ps.) - Aurora maquette

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorHermen

Eindtijd16-01-2022 om 20:08

Afmetingen37 cm x 60 cm x 12 cm (h x b x d)
Ronald Bijlsma - In the void kopen? Bied vanaf 350!
Ronald Bijlsma - In the void

Geplaatst doorRneeH

Eindtijd16-01-2022 om 22:18

Jaartal1976
TechniekGouache
Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst