5. Striptekenaars

Striptekenaars

Striptekenaars

Aan deze groep zijn de tekenaars verbonden die (vooral) bekend zijn als Striptekenaar.

Hergé (ps.) - Raket naar de maan kopen? Bied vanaf 20!
Hergé (ps.) (1907-1983) Belgisch Raket naar de maan
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Jan Bucquoy - Trump en Von der Leyen kopen? Bied vanaf 650!
Jan Bucquoy (1945) Belgisch Trump en Von der Leyen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Gilbert Declercq - Minnewater ( Brugge ) kopen? Bied vanaf 100!
Gilbert Declercq (1946) Belgisch Minnewater ( Brugge )
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Dik Bruynesteyn - Strand en stad kopen? Bied vanaf 100!
Dik Bruynesteyn (1927-2012) Nederlands Strand en stad
Afmetingen 50 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Richard Tolmeyer - Masker kopen? Bied vanaf 35!
Richard Tolmeyer (1958) Nederlands Masker
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen