5. American Illustrators

American Illustrators

Opgericht in 1901

Society of American Illustrators

De Society of Illustrators in Amerika is een vereniging die zich bezighoudt met het promoten van de tekenkunst. Dit wordt gedaan met behulp van jaarlijkse tentoonstellingen, lezingen en onderwijs. Gedurende de twee wereldoorlogen zette de Society of Illustrators zich in door posters te maken. Daarnaast bestaat sinds 1981 The Museum of American Illustration.

Willy Sluiter - Man op een paard kopen? Bied vanaf 80!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Man op een paard
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.6 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Willy Sluiter - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 750!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Spelende kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen