5. ZEBRA

ZEBRA

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1980

Gruppe ZEBRA

Duitse groep van schilders en beeldhouwers die zich rekenden tot het Nieuwe Realisme (als reactie op de Abstracte Kunst)

De groep werd opgericht door Dieter Asmus, Peter Nagel, Dietmar Ullrich en Nikolaus Störtenbecker in 1964/1965 en kwamen Christa Biederbick, Karlheinz Biederbick en Harro Jacob er bij. De groep viel in 1980 uiteen.

Peter Nagel - Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Handgesigneerde lithografie: Hotel Kempinski
TechniekLitho
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Peter Nagel - Zeefdrukken kopen? Bied vanaf 25!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Zeefdrukken
Afmetingen24 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter Nagel - Portrait Louis Armstrong - Trompete - Signierte numm. Original Radierung kopen? Bied vanaf 85!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Trumpeter - Louis Armstrong - Gesigneerde en genummerde originele kleurenets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85