5. R'33

R'33

Opgericht in 1933

Kring van Beeldende Kunstenaars R'33

Kring van Beeldende Kunstenaars R'33 kan worden gezien als de opvolger van de Branding. Deze Rotterdamse kunstenaarsvereniging streed tegen het kapitalisme en was de enige groep in Rotterdam die voor de kunstenaarsbelangen opkwam. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de R'33 ontbonden. In 1945 werd er echter nieuw leven ingeblazen waarna bleek dat er toch geen toekomst in de vereniging zat.

Er worden 17 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 450!
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - GrootSchilderij
Geplaatst doordaanj
Jaartal1982
Afmetingen102 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 TekeningenTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George Pletser - C4060-2 - Bospad kopen? Bied vanaf 25!
George Pletser - C4060-2 - BospadTekening / Aquarel
Geplaatst doorMarsmeijer
TechniekPotlood
Afmetingen47.5 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koos van Vlijmen - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen59.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Herman Bieling - Houtsnede: Clown - 1952 kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Clown - 1952Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1952
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932 kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1932
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstellingGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Koos van Vlijmen - Abstracte figuratie kopen? Bied vanaf 40!
Koos van Vlijmen - Abstracte figuratieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstisgunst
Jaartal1952
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gesina Boeve - Zelfportret kopen? Bied vanaf 175!
Gesina Boeve - ZelfportretSchilderij
Geplaatst doorFitspanel
Jaartal1915
Afmetingen42 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986 kopen? Bied vanaf 155!
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1986Schilderij
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Machiel Brandenburg - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Machiel Brandenburg - Vaas met bloemenSchilderij
Geplaatst doorDomivan
Afmetingen0 cm x 0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - Gele bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Machiel Brandenburg - Gele bloemenSchilderij
Geplaatst doorDomivan
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Pletser - C4060-3 - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 50!
George Pletser - C4060-3 - Boerderij aan het waterSchilderij
Geplaatst doorMarsmeijer
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - 4 Ingelijste houtsnedes: Havenmeisjes kopen? Bied vanaf 125!
Herman Bieling - 4 Ingelijste houtsnedes: HavenmeisjesGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Boon - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Willem Boon - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1970
Afmetingen101 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1983
Afmetingen103 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst