5. Mei 65

Mei 65

Mei 65

Deze groep werd opgericht in 1965, maar heeft niet lang bestaan.

Theo Kuijpers - z.t. | abstractie compositie (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands z.t. | abstractie compositie (ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen61.3 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Kuijpers - z.t. | abstractie compositie kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands z.t. | abstractie compositie
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 55!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55