Theo Kuijpers (1939)
Aquarel: abstracte compositie - 1992
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 32.5 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Deze groep werd opgericht in 1965, maar heeft niet lang bestaan.
| Techniek | Aquarel |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 29.5 x 21 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 64.5 x 77.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 58 x 43 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10000 g |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 55 x 60 x 1.5 cm (h x b x d) |