5. Progressieven

Progressieven

De Progressieven

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 25!
Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbellarte

Eindtijd 17-05-2022 om 21:49

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst