5. Progressieven

Progressieven

Douwe Jan van der Zweep - Herten. Atelierstempel. kopen? Bied vanaf 89!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands Herten. Atelierstempel.
Techniek Potlood
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 89
Direct kopen
Douwe Jan van der Zweep - potlood tekening - vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands potlood tekening - vissersboten
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Stekelenburg - Spaanse stad kopen? Bied vanaf 350!
Jan Stekelenburg (1922-1977) Nederlands Spaanse stad
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Direct kopen