5. De Rode Stip

De Rode Stip

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1968

De Rode Stip

Omdat de Haarlemse kunstenaarsverenigingen De Groep en Kunst Zij Ons Doel geen nieuwe leden meer toelieten richtten in 1964 een aantal gelijkgestemde kunstenaars De Rode Stip op. In 1968 heeft een deel van hen zich alsnog bij Kunst Zij Ons Doel aangemeld.

Willem Snitker - Willem Snitker - abstracte ets uit laatste jaren kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Willem Snitker - abstracte ets uit laatste jaren
TechniekEts
Afmetingen24.7 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Willem Snitker - SIMON kopen? Bied vanaf 58!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands SIMON
TechniekPotlood
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 58
Willem Snitker - 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk) kopen? Bied vanaf 49!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk)
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jeroen ten Berge - (1939-2012) - Zeefdruk , Zonder titel - 1984 kopen? Bied vanaf 35!
Jeroen ten Berge (1939) Nederlands (1939-2012) - Zeefdruk , Zonder titel - 1984
Afmetingen49 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Snitker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Zonder titel
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen16.3 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Willem Snitker - Horizon kopen? Bied vanaf 28!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Horizon
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen28 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker (1938-2015) Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Snitker - ESPANIA kopen? Bied vanaf 78!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands ESPANIA
TechniekGouache
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 78