5. De Rode Stip

De Rode Stip

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1968

De Rode Stip

Omdat de Haarlemse kunstenaarsverenigingen De Groep en Kunst Zij Ons Doel geen nieuwe leden meer toelieten richtten in 1964 een aantal gelijkgestemde kunstenaars De Rode Stip op. In 1968 heeft een deel van hen zich alsnog bij Kunst Zij Ons Doel aangemeld.

Er worden 8 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies" kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies"

Geplaatst doorilonca

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Landmarks, met tekening & 2 linogravures kopen? Bied vanaf 70!
Willem Snitker - Landmarks, met tekening & 2 linogravures

Geplaatst doorMiles

Jaartal2010
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 70!
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst