5. De Rode Stip

De Rode Stip

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1968

De Rode Stip

Omdat de Haarlemse kunstenaarsverenigingen De Groep en Kunst Zij Ons Doel geen nieuwe leden meer toelieten richtten in 1964 een aantal gelijkgestemde kunstenaars De Rode Stip op. In 1968 heeft een deel van hen zich alsnog bij Kunst Zij Ons Doel aangemeld.

Jan Mulder - Map met serie van 8 etsen. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mulder (1940) Nederlands Map met serie van 8 etsen.
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Snitker - SIMON kopen? Bied vanaf 58!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands SIMON
Techniek Potlood
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Willem Snitker - Tekening van Muzikant kopen? Bied vanaf 75!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Tekening van Muzikant
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 8 x 5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Willem Snitker - Ets, blinddruk, titel, Sint Sebastiaanpaard kopen? Bied vanaf 20!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Ets, blinddruk, titel, Sint Sebastiaanpaard
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen