5. Les Vingt

Les Vingt

Opgericht in 1883 - opgeheven in 1893

Les Vingt

Les Vingt was een Belgische kunstenaarsgroep die voortkwam uit de groep L’Essor. Ze verzetten zich tegen het verouderde academische en de heersende artistieke standaarden. Het gebrek aan programma bracht de groep uiteindelijk in problemen waardoor het werd ontbonden. Toch ontstond uit Les Vingt een nieuwe groep, namelijk La Libre Esthétique, waarbij de meeste leden van Les Vingt zich weer aansloten.

Piet Verhaert - Rue du Steen à Anvers - 1881 kopen? Bied vanaf 60!
Piet Verhaert (1852-1908) Belgisch Rue du Steen à Anvers - 1881
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Toorop - Het Gebed kopen? Bied vanaf 55!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Het Gebed
TechniekIsografie
Afmetingen26 x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Jan Toorop - Non voor klooster kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Non voor klooster
TechniekIsografie
Afmetingen23 x 28 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Toorop - Zielengang kopen? Bied vanaf 77!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Zielengang
TechniekLitho
Afmetingen28 x 20.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 77
Auguste Rodin - Danseuse Cambodgienne all, gesigneerd in druk kopen? Bied vanaf 50!
Auguste Rodin (1840-1917) Frans Danseuse Cambodgienne all, gesigneerd in druk
TechniekOffset
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Toorop - Theater Der Menschen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Theater Der Menschen
TechniekIsografie
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 55
Georges Lemmen - Lezende dames kopen? Bied vanaf 220!
Georges Lemmen (1865-1916) Belgisch Lezende dames
Afmetingen30 x 22.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 220