Jan Toorop (1858-1928)
Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
| Techniek | Rotaprint |
| Afmetingen | 37 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |