5. Les Vingt

Les Vingt

Opgericht in 1883 - opgeheven in 1893

Les Vingt

Les Vingt was een Belgische kunstenaarsgroep die voortkwam uit de groep L’Essor. Ze verzetten zich tegen het verouderde academische en de heersende artistieke standaarden. Het gebrek aan programma bracht de groep uiteindelijk in problemen waardoor het werd ontbonden. Toch ontstond uit Les Vingt een nieuwe groep, namelijk La Libre Esthétique, waarbij de meeste leden van Les Vingt zich weer aansloten.

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1922
TechniekHardcover
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Jan Toorop - Ingelijste isografie , Dorst naar rechtvaardigheid / De werkstaking , 1899 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Toorop - Ingelijste isografie , Dorst naar rechtvaardigheid / De werkstaking , 1899

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekIsografie
Afmetingen41 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Toorop - Madonna met Kind kopen? Bied vanaf 75!
Jan Toorop - Madonna met Kind

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doormameren

Jaartal1922
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - Drie bruiden. Kunstdruk.

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorAkke

TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Felicien Rops - la lyre (r1) kopen? Bied vanaf 395!
Felicien Rops - la lyre (r1)

Prenten voor 1900

Geplaatst doorluc9309

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Verhaert - 19de eeuw kopen? Bied vanaf 100!
Piet Verhaert - 19de eeuw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorthelau

TechniekDroge Naald
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst