James Ensor (1860-1949) Christus tussen dieven
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 200
1 bieding