Jan Toorop (1858-1928)
Ingelijste litho: 'Transport' - 1905
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 69 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 395