5. Academy of Arts and Letters

Academy of Arts and Letters

Opgericht in 1898

American Academy of Arts and Letters

De American Academy of Arts and Letters is een Amerikaanse nationale vereniging voor de kunsten. The National Institute of Arts and Letters, de overkoepelende organisatie, werd in 1898 opgericht voor de bevordering van kunst en literatuur. In 1904 werd de Academy of Arts and Letters opgericht. De vereniging bestaat uit de leidende architecten, kunstenaars, componisten en schrijvers van het land. Tegenwoordig mogen 250 personen plaats nemen in de vereniging voor het leven. Lid worden van de vereniging is dan ook een hele eer en niet voor iedereen weggelegd. Daarnaast reikt de academie verschillende prijzen uit om op deze manier de interesse in literatuur, muziek, en de fijne kunsten te vergroten.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jim Dine - Kleurenoffset-litho Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenoffset-litho Affiche: HEART uit 1983Affiches
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 54 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenoffset-litho . Affiche STILLLIVE uit 1978Affiches
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 50!
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978Affiches
Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 50!
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983Affiches
Jaartal1983
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst