5. Verband Bildender Künstler DDR

Verband Bildender Künstler DDR

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1990

Verband Bildender Künstler der DDR (1950–1990)

De officiële kunstenaarsvereniging van de Duitse Democratische Republiek, opgericht in 1950 en actief tot 1990. Vrijwel alle professionele beeldend kunstenaars in de DDR waren lid, omdat het lidmaatschap toegang bood tot tentoonstellingsmogelijkheden, opdrachten en materiaalvoorziening. De vereniging speelde een centrale rol in de organisatie en regulering van het kunstleven in de DDR en functioneerde zowel als belangenorganisatie voor kunstenaars als instrument van staatscultuurbeleid.

Willi Sitte - Ingelijste litho: Figuratief - 1999 kopen? Bied vanaf 250!
Willi Sitte (1921-2013) Duits Tsjechisch Ingelijste litho: Figuratief - 1999
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 800!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen